Szakképzési és felsőoktatási tanárok és oktatók adatértelmezési és -kommunikációs készségeinek fejlesztése

Központunk vezetésével megvalósuló újabb pályázat nyert támogatást az Erasmus+ (Key Action 2 – Strategic Partnerships) támogatási forrásból.

2018. november 1-jével veszi kezdetét legújabb projektünk, a Data Understanding and Communication Knowledge and skills for Trainers and Teachers in VET and HE (DUCK), amely a szakképzési és felsőoktatási tanárok és oktatók adatértelmezési és -kommunikációs készségeinek fejlesztését tűzte ki célul. Ezt oktatói anyagok fejlesztésével és személyes részvételű tréningek szervezésével kívánjuk megvalósítani.

A projekt koordinátora a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, résztvevői pedig a Varsói Műszaki Egyetem, az izlandi Bifröst Egyetem, valamint a spanyol Innovation Training Center.

Központunk honlapján, valamint facebook oldalán folyamatosan hírt fogunk adni a projekt előrehaladtáról, valamint a bekapcsolódási lehetőségekről.