Vezetőképzés az egyetemek digitális átállásáról

Az Oktatásinnovációs és Felnőttképzési Központ részvételével zajló D-TRANSFORM -Transforming Universities for the Digital Age projekt november 14. és 18. közöt rendezte meg első, vezetőképző eseményét Barcelonában, az Universitat Oberta de Catalunya szervezésében. Egyetemünket Veszprémi Károly rektorhelyettes, Jakab László dékán (Villamosmérnöki Kar), Benedek András egyetemi tanár (Műszaki Pedagógia Tanszék), Zarka Dénes, Központunk igazgatója, valamint Szűcs András, OIFK EU tanácsadó képviselte.

Az eseményről bővebben projekt honlapján olvashatnak, napi összefoglalók formájában.

Figyelmükbe ajánljuk még a már elkészült kutatási jelentéseket a felsőoktatás digitális átállásának témájában (politikák, üzleti modellek, útmutatók).